STUDNIÓWKA 2019

14 styczeń 2019

Studniówka dla tegorocznych maturzystów naszej Szkoły odbyła się 11 stycznia w Restauracji Ratuszowa. Po części oficjalnej, w której nie zabrakło  tradycyjnego poloneza, nastąpiła uroczysta  kolacja.

Przy świetnej muzyce, o którą zadbał zespół Made in Stargard p. Norberta Śliwy uczniowie i  kadra bawili się wspólnie do białego rana. Motywem przewodnim tej studniówki była "Noc w Nowym Jorku". Jak śpiewał Frank Sinatra, Nowy Jork nigdy nie zasypia. Podobnie jak my tej nocy, a dekoracja z niezwykłą panoramą miasta z drapaczami chmur i blaskiem świateł przypominała nam o "a city of my dreams". O północy wybraliśmy Króla i Królową Balu, a zostali nimi Hubert i Daria, obdarowani wielkimi brawami oraz statuetkami- Statua wolności. Ktoś napisał:"Kiedy jestem w Nowym Jorku po prostu chcę iść ulicą i poczuć się jakbym był w filmie". Nasz film o "Nocy w Nowym Jorku" już powstał, a w nim zawarte wspomnienia wspólnych chwil wspaniałej zabawy.