Nowy Dyrektor

15 luty 2016

Informujemy, iż dobiegła końca pięcioletnia kadencja

Dyrektora Jacka Bryły, któremu serdecznie dziękujemy za cały okres współpracy.
Na stanowisko Dyrektora Szkoły została powołana Pani Agnieszka Myszkowska, nauczyciel dyplomowany, pedagog z pasji i miłości do zawodu. Magister ekonomii w zakresie zarządzania  i marketingu oraz psychologii zarządzania organizacjami, wykształcenie pedagogiczne. Dyplom Ukończenia Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych na kierunku język angielski. Posiada odpowiednie kwalifikacje dla oświatowej kadry kierowniczej. Obecnie w Wyższej Szkole Bankowej poszerza swoje kompetencje na kierunku doradztwo zawodowe i psychospołeczne. Od prawie 20 lat związana z edukacją, a od 4 lat stały Mediator Sądowy przy Sądzie Okręgowym w Szczecinie jako mediator ds. karnych, nieletnich i cywilnych. Wykładowca w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu. Prezes oddziału terenowego Organizacji Pozarządowej: Stowarzyszenia Progress. Dużą część wolnego czasu poświęca na organizowanie akcji charytatywnych o charakterze sportowym, zdrowotnym, socjalnym itp. Pani Dyrektor życzymy samych sukcesów!