STUDNIÓWKA 2017

30 styczeń 2017

28 stycznia w restauracji "Ratuszowa" odbył się Bal Studniówkowy naszej szkoły w klimacie "Wieczór w Wenecji". Po słowach '"Dobry wieczór! Buonasera!" rozpoczęło się wyjątkowe spotkanie na 100 dni przed maturą.

Tradycyjny polonez, podziękowania uczniów, przemówienie p.Dyrektor, włoskie powitanie p. Maćka, wspólny toast i część artystyczna wprowadziły nas w nastrój wieczoru. Przy uroczystej kolacji zabrzmiały włoskie przeboje w wykonaniu zespołu muzycznego "Main Station". Karnawałowe maski, fotografie przy mostku Ponte di Rialto, czerwony dywan, sesje zdjęciowe uczniów- naszych gwiazd wieczoru- jak na festiwalu filmowym i już przybliżyliśmy się do atmosfery miasta na wodzie. O północy wybraliśmy Króla i Królową Balu, którzy oprócz korony otrzymali oryginalne maski prosto z Wenecji. Tańce i wspaniała zabawa pozostaną miłym wspomnieniem na długie lata!