Remont

15 luty 2017

Szanowni Państwo

Nasze codzienne działania, jak i projekty strategiczne Zespołu Szkół Prywatnych Nr 1 skierowane są na rozwój. Dlatego z satysfakcją przedkładamy Państwu kilka słów o obecnej przebudowie i wizji na przyszłość.

Od początku ferii zimowych kontynuujemy zapowiedziane prace nad modernizacją budynku.

Wszystko po to, by Nasi Uczniowie mogli kształcić się w najnowocześniejszych wnętrzach.

Obecnie prowadzimy nadzór nad wymianą okien, obierając za dalszych cel kolejne inwestycje: zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.
Jesteśmy przekonani, że planowana stylistyka i innowacyjny sprzęt to atrybuty, które sprostają Waszym i naszym wymaganiom.

Tymczasem wszystkim Uczniom i Nauczycielom życzymy pełnych energii i słońca dalszych dni ferii!

Dyrekcja Zespołu Szkół Prywatnych Nr 1