×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 386.

Bar szkolny

28 czerwiec 2015 Napisane przez 
w Oferta
  • wielkość czcionki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W szkole znajduje się świetlica i bar szkolny, a otocznie zieleni i ogród to dodatkowe miejsce odpoczynku. Zaletą jest również lokalizacja w centrum miasta i własny parking. Kameralny charakter naszej szkoły wyklucza anonimowość, co pozytywnie wpływa na bezpieczeństwo i samopoczucie młodzieży.Stawiamy na indywidualne podejście do ucznia i staramy się dostosować do jego potrzeb i możliwości.

W szkole znajduje się świetlica i bar szkolny, a otocznie zieleni i ogród to dodatkowe miejsce odpoczynku. Zaletą jest również lokalizacja w centrum miasta i własny parking. Kameralny charakter naszej szkoły wyklucza anonimowość, co pozytywnie wpływa na bezpieczeństwo i samopoczucie młodzieży.Stawiamy na indywidualne podejście do ucznia i staramy się dostosować do jego potrzeb i możliwości.

Dodatkowe informacje

  • Symbol: fa-spoon
488951 Ostatnio zmieniany środa, 01 lipiec 2015 13:20
Więcej w tej kategorii: