• wielkość czcionki

ZESPÓŁ SZKÓŁ PRYWATNYCH NR 1 to szkoły ponadgimnazjalne dla młodzieży, w skład którego obecnie wchodzą: Liceum Ogólnokształcące, Technikum  Hotelarskie, Technikum Informatyczne.

Szkoła mieści się we własnym budynku oświatowym na terenie położonym w centrum miasta przy ul.Pierwszej Brygady 15A  w Stargardzie. Budynek jest obiektem zabytkowym chronionym na mocy planu, ujętym w gminnej ewidencji zabytków pod numerem A-469.
Rezerwa terenu stanowi doskonałą możliwość rozbudowy naszej placówki w przyszłości.
Jesteśmy przyjazną szkołą, która łączy tradycję z nowoczesnością. Nasi uczniowie mają możliwość kształcenia się w komfortowych warunkach z dobrze przygotowaną i życzliwą kadrą. Standardem jest, iż nasze pracownie i sale lekcyjne wyposażone są w wysokiej jakości komputery i sprzęt multimedialny np.projektory, tablice interaktywne (Panasonic, Promethean, NEC, DELL, Levenhuk, EPSON, YAMAHA ).
SZKOŁA POSIADA UPRAWNIENIA SZKOŁY PUBLICZNEJ-podlega pod właściwe Kuratorium Oświaty i Starostwo Powiatowe.
NAUKA W SZKOLE DZIENNEJ JEST BEZPŁATNA - przez cały okres nauki. Nie pobieramy żadnych opłat /np. wpisowe, za zaświadczenia, egzaminy itp.
W szkole znajduje się świetlica i bar szkolny, a otoczenie zieleni i ogród to dodatkowe miejsce odpoczynku. Zaletą jest również lokalizacja w centrum miasta i własny parking. Kameralny charakter naszej szkoły wyklucza anonimowość, co pozytywnie wpływa na bezpieczeństwo i samopoczucie młodzieży. Stawiamy na indywidualne podejście do ucznia i staramy się dostosować do jego potrzeb i możliwości.
Rok szkolny 2015/2016 przynosi wiele zmian związanych z dynamicznym rozwojem. Zaprezentowaliśmy nowe logo Szkoły. Rozpoczynamy trzyletni okres prac remontowych na obiekcie, które znacząco wpłyną na wygląd szkoły (remont dachu, elewacji, wymiana okien na drewniane itp.).  Wizualizacja na głównej stronie przedstawia jak w przyszłości będzie wyglądał nasz budynek.
To miejsce tworzymy z pasją dla Was!

NASZE ATUTY
  • własny obiekt z parkingiem
  • wysoki standard pomieszczeń, nowoczesne wyposażenie
  • przyjazna atmosfera
  • bar szkolny
  • ogród i tereny zielone
  • odatkowe lekcje języka obcego do wyboru /angielski, niemiecki, włoski/
  • bezpłatne zaświadczenia ZUS, MOPS itp

Nasza szkoła jest autoryzowanym centrum egzaminacyjnym, w którym można uzyskać uznane, prestiżowe certyfikaty.

View the embedded image gallery online at: