O nas

  • wielkość czcionki

ZESPÓŁ SZKÓŁ PRYWATNYCH NR 1 to szkoły ponadgimnazjalne dla młodzieży, w skład którego obecnie wchodzą: Liceum Ogólnokształcące dla Młodzieży, Technikum  Hotelarskie, Technikum Informatyczne.

Szkoła mieści się we własnym budynku oświatowym na terenie położonym w centrum miasta przy ul.Pierwszej Brygady 15A  w Stargardzie
Rezerwa terenu stanowi doskonałą możliwość rozbudowy naszej placówki w przyszłości. Obiekt objęty jest ochroną konserwatora zabytków.
Jesteśmy przyjazną szkołą, która łączy tradycję z nowoczesnością. Nasi uczniowie mają możliwość kształcenia się w komfortowych warunkach z dobrze przygotowaną i życzliwą kadrą. Standardem jest, iż nasze pracownie i sale lekcyjne wyposażone są w wysokiej jakości komputery i sprzęt multimedialny np.projektory, tablice interaktywne (Panasonic, NEC, DELL, Levenhuk, EPSON, YAMAHA ).
SZKOŁA POSIADA UPRAWNIENIA SZKOŁY PUBLICZNEJ-podlega pod właściwe Kuratorium Oświaty i Starostwo Powiatowe.
NAUKA W SZKOLE DZIENNEJ JEST BEZPŁATNA - przez cały okres nauki. Nie pobieramy żadnych opłat /np. wpisowe, za zaświadczenia, egzaminy itp.
W szkole znajduje się świetlica i bar szkolny, a otoczenie zieleni i ogród to dodatkowe miejsce odpoczynku. Zaletą jest również lokalizacja w centrum miasta i własny parking. Kameralny charakter naszej szkoły wyklucza anonimowość, co pozytywnie wpływa na bezpieczeństwo i samopoczucie młodzieży. Stawiamy na indywidualne podejście do ucznia i staramy się dostosować do jego potrzeb i możliwości.
Rok szkolny 2015/2016 przynosi wiele zmian związanych z dynamicznym rozwojem. Zaprezentowaliśmy nowe logo Szkoły. Rozpoczynamy dwuletni okres prac remontowych na obiekcie, które znacząco wpłyną na wygląd szkoły (remont dachu, elewacji itp.  Wizualizacja na głównej stronie przedstawia jak w przyszłości będzie wyglądał nasz budynek.
To miejsce tworzymy z pasją dla Was!

NASZE ATUTY
  • własny obiekt z parkingiem
  • wysoki standard pomieszczeń, nowoczesne wyposażenie
  • przyjazna atmosfera
  • bar szkolny
  • ogród i tereny zielone
  • odatkowe lekcje języka obcego do wyboru /angielski, niemiecki, włoski/
  • bezpłatne zaświadczenia ZUS, MOPS itp

Nasza szkoła jest autoryzowanym centrum egzaminacyjnym, w którym można uzyskać uznane, prestiżowe certyfikaty.